Paket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatilPaket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatil

Zaten üye misiniz?

Paket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatilPaket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatil

Hesabınız yok mu?

Fethiye Helal Konsept Restoranlar

Fethiye’de en iyi helal konsept mekanlarını sizin için inceledik. Fethiye’de alkolsüz helal konsept restoranları kategorisinde yaptığımız mekan seçimlerinde Fethiye’ye tatile gelen misafirlerin yorumları ve yerli halkın tercih ağırlıkları ön plana alındı. Aşağıda ki listemiz umarım size yardımcı olur.  adres ve iletişim bilgilerini size yardımcı olabilmek için sayfamızda yayınlıyoruz. Bu araştırma fethiyetatilturlari.com ekibi tarafından yapılmıştır.


 

İzmir balık pişiricisi, Fethiye merkezde bulunan sakin bir balık restoranıdır. Sakin olması da bence alkolsüz hizmet vermesinden kaynaklanıyor. Ama deniz mahsulü olarak isteklerinizi karşılayabilecek ölçüde zengin menüye sahipler. Balıkçı Akif usta müşterileri ile birebir ilgileniyor. Ailecek gidebileceğiniz ve Fethiye de fazla ücret ödemeden balık yiyebileceğiniz bir mekan.

TAVSİYELERİM

Lokum levrek denenmeli ve yanında tazecik kalamarı tavsiye ediyorum.

Rezervasyon İçin:  05376638998

Adres: Tuzla mah. Mustafa Kemal bulvarı No:31 Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Seçkinler restoran, Fethiye de 12 yıldır hizmet veren köklü bir işletmedir. Masalar arası mesafe yeni normale uygun olarak düzenlenmiş. Sefer bey hijyenden kesinlikle ödün vermeden restoranı işletirken, müşterileri ile de bire bir ilgileniyor. Oldukça geniş yelpazeye sahip menü, yerel ve Anadolu tatlarından oluşuyor. Şehir içinde ki kalabalığa girmeden, otomobilinizi rahatça park edip yemeğinizi yiyebileceğiniz bir konuma sahip. Lezzetlerin iyi olduğu kadar menü fiyatlarının emsallerine göre uygun olması ve alkolsüz bir işletme olması da seçkinler restoranı ön plana çıkarıyor.

TAVSİYELERİM

Fırında güveç ve pide çeşitleri çok iyi. Orman kebabı ve paça çorbası da çok ünlü bu işletmede. Tatlıların hepsi kendi yapımları ama bence en iyisi fırın sütlaç.

Rezervasyon İçin:  05322507325

Adres: Karaçulha mah. Atatürk bulv. No:141 Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Gözde Gözleme, hisarönü / Ölüdeniz mevkinde bulunan bir aile işletmesidir. Oldukça güler yüzlü hizmeti ve kendi yaptıkları ev yemekleri ile ön plana çıkmayı başarıyorlar. Mutfakta çalışan herkes bayan ve herkes ailesine yemek hazırlar modun da çalışıyor. Adını aldığı gözlemesi ise bir başka güzel. Çünkü bir Fethiyeli olarak söylüyorum, Ölüdeniz bölgesinde bulabileceğiniz en yerel (köy usulü) gözleme burada. Esnafında yemek yediği yerde, yemek yemelisin sözünü hatırlayacak olursak güvenle yemek yiyebileceğiniz bir restoran.

TAVSİYELERİM

Ev yapımı köfte, otlu peynirli gözleme ve ev tatlarından oluşan tabldot tabağını deneyimleyebilirsiniz.

Rezervasyon İçin:  05339568474

Adres: Ölüdeniz mah. Atatürk cad. hisarönü kavşağı Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Fethiye merkezde bulunan Nazilli pide, genellikle pide düşkünlerinin Fethiye de ilk gittiği adreslerden birisidir. Öğle saatlerinde yoğunluk yaşanan bu mekanda, günün geriye kalan saatlerinde sakince yemek yiyebilirsiniz. Çok hijyenik ve güler yüzlü personeli, damak tadından sonra bu mekanı ön plana çıkaran en önemli detay. Bu işletmenin önünde otopark sorunu yaşayabilirsiniz ve bundan dolayı aracınızı biraz uzakta bırakmanızı tavsiye ederim. Alkolsüz olan bu işletmede ailenizle gönül rahatlığı ile yemek yiyebilirsiniz.

TAVSİYELERİM

Kuşbaşılı pide, ton balıklı pizza ve kaşarlı biberli pide favorilerim arasında yer alıyor. Tatlı niyetine de mutlaka tahinli ballı cevizli pideyi denemelisiniz.

Rezervasyon İçin:  05308997709

Adres: Cumhuriyet mah. 97 sokak No: 8/A Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Hanibaba köftecisi, Fethiye merkezde Hükümet konağı karşısında yer alıyor. Bu bölgede otopark sorunu olduğu için aracınızı bence 300 – 500 metre önceye koymanızı tavsiye ediyorum. El yapımı köftelerin tadı müthiş, ayrıca mutfakta hazırlanan tüm yemeklerde organik olan çiçek tuzunu kullanıyorlar. Bu işletme Fethiye de alkolsüz hizmet veren ender mekanlardan birisi. Gayet uygun fiyatlara rağmen, kaliteyi üst seviye de tutmayı başaran bir mekan.

TAVSİYELERİM

Beyti sarma denemenizi ve ismini aldığı hanibaba köftesinden tatmanızı tavsiye ederim.

Rezervasyon İçin:  05456145005

Adres: Cumhuriyet mah. Atatürk cad. No:64 Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Durak restoran, Ölüdeniz sahilinde hizmet veren alkolsüz tek işletmedir. Tabldot yemek yiyebilir yada menüden çok çeşitli seçenekleri deneyimleyebilirsiniz. Oldukça havadar ve hijyenik bir işletmedir. Bura da demleme çay sürekli taze. Çeşitlilik ve konumu göz önünde tutarsak menü fiyatları gayet uygun.

TAVSİYELERİM

Tavuk çorbası ile başlayıp, pide çeşitlerinden yada ev yemekleri çeşitleri ile devam edebilirsiniz.

Rezervasyon İçin:  02526170325

Adres: Ölüdeniz mah. Belceğiz cad. No: 32/A Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Sahil lokantası, bu mekan her ne kadar lokanta isminde de olsa, tam bir restoran havasında olan bir işletme. En güzel yanı ise menüden her damak tadına uygun seçenek bulmak mümkün. Fethiye merkezde bulunan bu lokanta bence fiyat dengesine göre, porsiyonları gerçekten büyük duruyor. Yemek sunumu profesyonel ve hijyenik. Bu işletmenin önüne, arkasına, yanına araç park etmek serbest olduğu için otopark sorunu yok. Ailenizle beraber gayet güvenli gidebileceğiniz bir işletme. Alkolsüz olması da bir avantaj.

TAVSİYELERİM

Kelle paça çorbası ile başlayıp sade kavurma yada musakka ile devam edebilirsiniz.

Rezervasyon İçin:  02526140333

Adres: Tuzla mah. Mustafa Kemal bulvarı No: 6/A Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU

  

Chef Alaaddin, Fethiye sahilinde yer alan işletmeler içinde tek alkolsüz hizmet veren restorandır. Oldukça lüks görünümüne karşı, yemek sunumu normal kalite de kalıyor bence. Servis hızlı ama daha tecrübeli salon görevlileri alsalar bence dekora verdikleri önemi daha iyi yansıtırlar. Sahil bandına gidip alkolsüz bir mekanda yemek yemeyi düşünürseniz değerlendirebilirsiniz. Fiyatlarda sahil konumunda ki restoranlara göre daha uygun kalıyor.

TAVSİYELERİM

Ev yapımı çorbalar ve arkasından et menüsünden damak tadınıza uygun olanlardan birini seçebilir, üstüne de Sivas katmeri deneyebilirsiniz.

Rezervasyon İçin:  02526145858

Adres: Tuzla mah. Sadi pekin cad. No: 4/D Fethiye/Muğla

Ulaşım:   Özel Araç    Taksi    Dolmuş

İŞLETME  KONUMU