Paket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatilPaket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatil

Zaten üye misiniz?

Paket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatilPaket Tatilcim | Fethiye tatil paketi Turları | Balayı tatil paketleri | Ölüdeniz en hesaplı tatil

Hesabınız yok mu?

Fethiye En iyi 10 Aktivite

 FETHİYE’DE EN İYİ 10 AKTİVİTE

Fethiye’de yapılabilecek en iyi 10 aktivite listesi, tatile gelen konuklarımızın yoğunlukla gittiği turlar sonucunda oluşmuştur. Fethiye tatilinizde günübirlik popüler turlara katılarak daha eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Sizin için aşağıda oluşturduğumuz listede yer alan turlar, Fethiye tatiline gelen misafirlerin mutlaka tatil programlarına almaları gereken aktivitelerdir.

1 〉 YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Babadağ da gerçekleştirilen bu extrem aktiviteye 5 yaşından büyük olan, Rutin bir kalp rahatsızlığı olmayan herkes yapabilir.Gün İçinde  08:30 –  11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00 saatlerinde pilotlar eşliğinde, rüzgar yönüne göre 1200 – 1700 -1800 – 1969 mt. Pistlerinden   gerçekleştirilmektedir.

  2 〉 DALYAN – İZTUZU PLAJI TURU

Saat 08:15 gibi Otellerinizden alınarak başlayan turumuz; Dalyan kordonundan hareket eden teknemizle kıyıdan tarihi şehri gezerek Kaplıca-Çamur banyosuna ulaşılır. Öğle yemeği molasından sonra İztuzu plajına gidilerek yüzme molası verilir. Daha sonra caretta kaplumbağlar ziyaret ve gözlemin ardından, Dalyan kordonuna dönüş sağlanır, Siz konuklarımızın saat 18:30 gibi otellerine bırakılmasıyla turumuz bitmektedir. Öğle yemeği , servis, Kaplıca girişi ve tekne turu ücrete dahildir.

  3 〉 12 ADALAR TEKNE TURU

Fethiye Limanından Saat 10:30 da Hareket eden teknemiz ; Kızılada, Boncuklu Koyu, Cennet koyu, Yassıcalar adası ve Göcek Adasını geziyor ve her durak da ortalama 45 dakika mola verliyor. Saat 18:00’de Fethiye Limanına  dönerek tur tamamlanmaktadır. Bu tur da Yelkenli tekne ve çift katlı-kaydıraklı tekne konseptlerinden birini tercih edebilirsiniz. Öğle yemeği ve otelinizden servis ücrete dahildir.

  4 〉 SAKLIKENT JEEP SAFARİ TURU

Fethiye’nin en popüler ve kapsamlı turlarından olan turumuz, saat 08:30 gibi Otellerinizden alınarak başlayan turumuz; Yakapark doğal yaşam alanı, Tlos Antik kenti, Gizlikent Şelalesi, Saklıkent Kanyonu ve Çamur banyosu alanına uğramaktadır. Açık Büfe öğle yemeği ücrete dahildir. Saat 18:30 gibi turumuz sonlanmaktadır.

  5 〉 ÖLÜDENİZ & KELEBEKLER VADİSİ TURU

Ölüdeniz Sahilinden Saat 11:00 da Hareket eden teknemiz ; Mavi mağara, Kelebekler vadisi, Akvaryum koyu, St. Nicholas adası, Soğuk su, Deve plajına uğrayarak saat 17:30’de Ölüdeniz plajına  dönerek tur tamamlanmaktadır, her durakta ortalama 45 dk. Yüzme molası vardır. Korsan teknesi yada çift katlı kaydıraklı tekne konseptlerinden birini tercih edebilirsiniz. Öğle yemeği ve otelinizden servis ücrete dahildir.

  6 〉 DALAMAN RAFTİNG TURU

Fethiye – Dalaman Çayı Rafting, Fethiye de tatile gelen herkesin dalaman çayında orijinal raftingi deneyimini yaşamasını mutlak ve mutlak tavsiye ediyoruz. .14 Km. uzunluğunda ve  R2-R3-R4 parkurlarına sahip dalaman çayı oldukça eğlenceli, adrenalini yüksek , yüksek bir vadinin içinde, 8 tane büyük ve zevkli düşüş noktası bulunmaktadır. Saat 08:00 Otellerinizden alınarak başlayan turumuz, 18:00 sıralarında otellerinize bırakılarak tur tamamlanır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve servis ücrete dahildir.

  7 〉 TÜPLÜ DALIŞ TURU

Tüplü Dalış Turu ; Fethiye limanından kalkan teknemizle 12 adalar bölgesinde gerçekleşmektedir. ilk dalış öğle yemeğinden önce 2. dalış ise sonrasında gerçekleşmektedir. Tüplü Dalış Turu esnasında birçok deniz canlısını gözlemleyebilir, dilerseniz fotoğraf çekebilir, balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Ayrıca bu aktiviteye katılmanız için yüzme bilmeniz GEREKMİYOR ! Öğle yemeği ve servis ücrete dahildir.

  8 〉 PAMUKKALE TURU

haftanın iki günü çıkan turumuz saat 06:30 gibi Otellerinizden alınarak başlar. Lüks otobüslerle yapılan 2 saat yolculuğun ardından, Pamukkale ören yeri ve Hierapolis ziyaret edilir. Sabah kahvaltısı ve Pamukkale girişi ücrete dahildir. Saat 19:00’da konuklarımızın otellerine bırakılmasıyla turumuz tamamlanır.

 9 〉 ATV MOTOR SAFARİ TURU

Gün içinde 08:30 – 13:30 – 16:30 saatlerinde Kayaköy’de düzenlenen bu turda Ehliyet gerekmemektedir. Tamamıyla motorun kontrolü sizde olup adrenalin düşkünlerinin tercih ettiği bir turdur. Otelinizden servis ücrete dahildir.

  10 〉 FETHİYE AT TURU

Gün içinde 08:30 – 13:00 – 17:30 saatlerinde Çalış plajında düzenlenmektedir. Atınızla Ormanlık araziden başlayan turumuz çalış plajında, atınızla denize girmenin keyfiyle sizi taçlandırarak sona ermektedir. Bu turda çiftler genellikle Günbatımı turunu seçmektedirler. Otelinizden servis ücrete dahildir.