SİTE KULLANIM KOŞULLARI

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

İşbu Sözleşme içeriği taraflarca siteye erişmek ve siteyi kullanmakla kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, kullanıcı, kullanmakla vermiş olduğu bilgileri sisteme kayıt edilmesine de muvafakat etmiş kabul edilir. İşbu sözleşme hükümlerinin kabul edilmemesi durumunda, kullanıcı siteye erişmeyebilir, kullanımı derhal durdurabilir veya siteyi kullanmayabilir. Siteyi kullanan kullanıcı, 18 yaşında olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğabilecek uyuşmazlıklarda kullanıcı tek başına yasal sorumludur.

Kullanıcı web hizmeti alırken, ilgili Kanunlara, sözleşmeye, bildirimlere uymak, hizmet hesabınızın parolasını gizli tutmak ve hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinde derhal www.pakettatilcim.com’a bildirmekle yükümlüdür. İşbu sözleşme ile MACERABİZDE TURİZM SEYAHAT TAŞIMACILIK OTO KİRALAMA TİC. LTD ŞTİ’nin ve bünyesindeki markaların sahip olduğu www.pakettatilcim.com adlı internet sitesinden üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca üyenin kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, transfer hizmetleri ve diğer sunulacak hizmetlere uygulanacaktır. Kullanıcı, bu site kapsamında aldığı ürün veya hizmetleri 3. Kişilere satamaz veya kullandıramaz.

www.pakettatilcim.com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. www.pakettatilcim.com tarafından, web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlana bilirliği, belli bir amaca uygunluğu, tamlığı, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. www.pakettatilcim.com web sitesi içeriğinde her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.pakettatilcim.com’ye sorumluluk yüklenemez. www.pakettatilcim.com işbu web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.pakettatilcim.com web sitesi ve MACERABİZDE TURİZM SEYAHAT TAŞIMACILIK OTO KİRALAMA TİC. LTD ŞTİ’e sorumluluk yüklenemez. www.pakettatilcim.com web sitesi üzerinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. www.pakettatilcim.com link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhütte, tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar üyenin kendi sorumluluğundadır. www.pakettatilcim.com bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, www.pakettatilcim.com uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

www.pakettatilcim.com üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcıların rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesinde yapılır. Bu sözleşme elektronik olarak imzalanmaktadır. www.pakettatilcim.com kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı varsayılır. Bu bilgiler; Kullanıcıların hizmete kaydolduğunda belirttiği e-posta adresine e-posta ile, Bilgi mevcut olduğunda kullanıcıya gönderilen e-posta bildiriminde belirtilecek olan bir web sitesine erişim sureti ile, Bu amaç için genel olarak önceden belirlenmiş bir web sitesine erişim sureti ile, gönderilebilir.

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Fethiye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Eğer kullanım şartlarımız hakkında sorularınız varsa, aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşınız:
ÖLÜDENİZ MAHALLESİ ATATÜRK CAD. BİRGÜL-ÖZCAN YAĞLI APT. NO: 130/11 FETHİYE MUĞLA