Hakkımızda

Fethiye Tatil Turları siz değerli müşterilerine 2004 yılından buyana en kaliteli ve hızlı hizmet garantisiyle tatil avantajlarını sunmaya devam etmektedir. Oteller ve günübirlik turlar konusunda tecrübeli kadrosuyla sizlere 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. hizmetlerini daha iyi tanıtmak amacı ile fethiyetatilturlari.com adresinden ve iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri tatilinizde daha mutlu edebilmek ve güzel anılarla dönmenizi sağlamak bizim en önemli üstlendiğimiz görevdir.

Günübirlik yelkenli 12 adalar tekne turu, Ölüdeniz tekne turu, Fethiye jeep safari, Dalyan turu, Babadağ yamaç paraşütü ve daha birçok kültürel ve macera tur seçeneklerini siz konuklarımızın daha eğlenceli tatil yaşaması için bu sitede hizmetinize sunmaktayız.


VİZYON

Bulunduğumuz sektörde dünya standartlarında herkesin partner olarak çalışmak istediği, koşulsuz çalışanlarımızın ve partnerlerimizin memnuniyetini önde tutma felsefesini benimsemek , standartlarla yetinmeyen, standartları yükselten bir işletme olmak.

MİSYONUMUZ

İleri görüşlü, küresel değerlerle sektörümüzün kimliklerini ilişkilendirebilen, çevreye duyarlı, emniyeti ön planda tutarak teknolojiyi sektörümüzle ilişkilendirmek.
Çalışanlarımızın da fikirlerini mantık çerçevesinde özgürce sunmaları ve onların kariyerlerinde yükselmelerin önünü açık tutmak.
Personelimizin ve çalıştığımız partnerlerimizin beklentilerimizi en üst seviyede karşılamak.
Partnerlerimizin de sektörel çalışmalarımızdan zevk almaları ve beraber bu sektörde büyümek.

 


Neden Biz ?

✓ Sizin, bizim konuğumuz olduğunuzu daima unutmayız.

✓ İşimizde daima uzman kadro ile çalışırız.

✓ Her zaman mükemmel sonuç için çalışırız.

✓ Tatilinizde sizin stresten uzaklaşmak istediğinizi biliyoruz.

✓ Kısa tatil zamanınızı size daha eğlenceli hale getirmek, önceliğimizdir.

✓ Güveninizi daima sarsmamak için vaktinde söz verdiğimiz gibi çalışırız.

✓ Konularda her daim gerçekçi ve dürüst oluruz.

✓ Personelimiz daima her yıl en güncel eğitimleri almaktadır.

✓ Konuklarımıza her zaman çözüm odaklı yaklaşırız.